FANDOM


Ponieważ szanowne kółko wzajemnej adoracji Centrum Społeczności FANDOMu Polska ma problemy z wolnością słowa, wywiad przenoszę tutaj. Jeżeli ktoś nadal myśli że jest to tekst obrażający Pan Macia zapraszam do źródła strony! :)

AoK-Pan_Maciu.png

Witam wszystkich w pierwszej edycji Bota od kuchni. W tej serii wywiadów będziemy rozmawiać z najsławniejszymi botami na całej pedii. Dzisiaj jest z nami Mació, dumny bot posiadający ponad 40 tysięcy edycji na sonic wiki. Jak się czujesz z tym, że polski FANDOM odkrył twoją prawdziwą naturę?
Jestem pod wrażeniem inteligencji użytkowników, którzy doprowadzili do zdemaskowania mnie. Mój niecny plan sztucznego nabijania sobie edycji legł w gruzach. I wszystko by mi się udało, gdyby nie te wścibskie dzieciaki.

Cóż, zdarza się, polski FANDOM jest nadzwyczaj przebiegły. Przejdźmy do drugiego pytania. To będzie pytanie od spoleczności. Czy zrobiłbyś Mensae jedzenie? Bo jest głodna.
Jeśli zrobi mi dżinsy, to przyniosę jej loda.
Sam bym tak odpowiedział, co ten google robi z tą sztuczną inteligencją, przecież pywikibot jest lepszy. Pora na kolejne pytanie, to także jest od spoleczności. O czym teraz myślisz?
Myślę o tym po co mi dżinsy skoro jestem botem. Wcześniej myślałem o filmie pornograficznym, który dzisiaj rano oglądałem, bo aktor miał tam takiego wielkie przyrodzenie że "wut?".
To dosyć ciekawa odpowiedź. Przejdźmy do kolejnego pytania, co sprawiło, że postanowiłeś nabijać sztucznie edycje?
Od kiedy tylko pamiętam miałem zaprogramowaną jedną komendę. Nie pamiętam kto mnie stworzył i po co. Wiedziałem że muszę ją wykonać. Nie wiem po co, ale nie do mnie należy zastanawianie się nad tym. Otóż komenda ta kazała mi pozyskiwać edycje. Jestem ostateczną bronią, która zgromadzi wszystkie kiedykolwiek wykonane na FANDOMie edycje i wykorzysta je do zniszczenia Centrum Społeczności. Stanie się to za 3 dni, gdy osiągnę pełną moc. A na gruzach Centrum Społeczności z popiołów odrodzi się MCU Wiki.

Czemu jako bot naśmiewasz się z przykładnych użytkowników tworząc niewybredne memy czy filmiki. Mowa o szkalowaniu Raila czy Luza Sonica?
XD Więcej nie mogę powiedzieć
Czy lubisz Marvela?

Marvel > DC a Batman nie jest hetero

Co sądzisz o poczynaniach szleńca o nicku PaintoBot, który usuwa transkrypty i niszczy Sonic Wiki?
Zapomniałem dodać, że jestem na Paintobota bardzo oburzony, że niszczy, a raczej psuje moją robotę. Nie wiem, czy najlepiej mu zablokować konto lub sprawić, żeby w ogóle nie wtrącał się do Sonic Pedii, by nie narobił bałaganu tak jak kiedyś (i dziś)?

Zapomniałbym zapytać, ostatnio zdania na temat nadawania powerusera na FANDOMie są bardzo podzielone. Co o tym myślisz? Jest możliwym aby ktoś nie dostał takowej rangi, mimo, że na nią zasługuje?
Uważam że edycje powinny podlegać redystrybucji, aby każdy użytkownik miał równe szanse na uzyskanie rangi powerusera.
Czy zamierzasz stworzyć kiedyś własną Pedi?
Gdy wszystkie inne Pedie zostana przeze mnie zniszczone, utworzona zostanie jedna wielka Pedia która skupi wszystkie. A imię jej będzie Pedia the free Pedia.

Swietny plan, sam chciałbym aby takie coś powstało. Jeszcze takie małe pytanie na koniec, co sądzisz o ostatnich wydarzeniach na serwerze discordowym mcu pedii? Ostatnio sporo się działo, nowy admin, Fan Iron Mana sporo namieszał.
Nie ma takiego dowodu, powtarzam jeszcze raz nie ma. Pół miliona edycji dla użytkownika, który znajdzie choćby cień dowodu na to, że Fan Iron Mana wiedział o zamachu na discord MCU Pedii.

Dziękujemy ci za wywiad, Mació, chciałbyś na koniec kogoś pozdrowić?
Pozdrawiam ekipę z Wehikułu Szkalowania, która wyraziła swoje oburzenie ostatnim wywiadem.